EERSTE THUISDUEL VAN IFC IN 2026 TEGEN PAPENDRECHT

Na de doordeweekse beker uitschakeling, staat er voor IFC 1 alweer de eerste competitie thuiswedstrijd van het jaar 2026 op het programma.
De tegenstander is regiogenoot Papendrecht.

* De tegenstander Papendrecht:
In het afgelopen seizoen eindigde het eerste elftal met 33 punten uit 26 wedstrijden op de 9e plaats in de 1e klasse C.

Dit seizoen:
De ploeg staat onder leiding van trainer Driss el Akchaoui.
In het bekertoernooi werden ze in de poule achter IFC en Sliedrecht uitgeschakeld.
In de competitie staat de ploeg vooralsnog op de zeer bescheiden 13e en voorlaatste plaats met 5 punten en een negatief doelsaldo van 7-20.
De punten werden gehaald door thuis met 0-0 gelijk te spelen tegen Nieuwenhoorn en met 1-0 te winnen van Kruisland. Bij Unitas werd met 0-0 gelijkgespeeld. De overige 10 wedstrijden werden verloren.
Met elk 2 doelpunten zijn Jarden van Ek en Sebastiao Quiavuazoa teamtopscorer.

* Historie:
Op 6 september vorig jaar troffen beide ploegen elkaar voor de beker in Hendrik Ido Ambacht. De ruststand was 2-0 door Jeremy Stork. Tim Willemstijn zorgde met een kopbal voor de 3-0. Ruim 20 minuten voor tijd zorgde Jurvenny Bernadina voor de 3-1 eindstand.

* Pupil van de week:
De pupil van de week, die vanmiddag het eerste doelpunt (hopelijk) zal scoren is de 7 jarige Jens van der Mei (foto) van IFC Jo 8-1.

* Wedstrijd sponsors:
De sponsors van deze wedstrijd zijn
– Domino’s Pizza van franchisenemer Sjoerd van Seters en is gevestigd aan De Schoof 234 te 3341 EB Hendrik Ido Ambacht en
– Steigerbouw van der Panne Rotterdam b.v. gevestigd aan de Veerweg 59 te Hendrik Ido Ambacht.

* Overig programma:
Koploper Spijkenisse speelt bij de nummer laatst Unitas en de runner-up BVCB ontvangt Heinenoord. De nummers 4 RVVH en 5 Nieuwenhoorn treffen elkaar in Ridderkerk.
Nieuwerkerk-Almkerk, Oranje Wit-Kruisland en Nieuw-Lekkerland-NSVV zijn de overige ontmoetingen.

* Waar te zien:
De eerste wedstrijd na de winterstop is altijd belangrijk. Het belooft een mooi regio duel te worden onder hopelijk redelijke weersomstandigheden en met ruime publieke belangstelling.
De wedstrijd start zaterdag 17 januari 2026 op Sportpark Schildman om 15.00. Het duel staat onder leiding van een neutraal trio met scheidsrechter Joost Hoogerbrugge uit Woerden.

Veel plezier, Cees van Heeren