19 mrt 2026 UITWEDSTRIJD IFC BIJ NIEUWERKERK
Na de driedubbele thuisoverwinningen tegen RVVH, Spijkenisse en Oranje Wit staat er voor de ploeg van trainer Michael Nijssen IFC weer een uitwedstrijd op het programma en wel tegen het mede gepromoveerde VV Nieuwerkerk. Waar IFC volop meedraait bovenin, heeft de thuisploeg het veel moeilijker.
* Nieuwerkerk:
Zij werden in hun bekerpoule uitgeschakeld.
In de competitie gaat het na een goed begin minder. Ze behaalden tot nog toe 16 punten waarmee ze op de 13e en voorlaatste plaats in de stand staan.
Er werden in de thuiswedstrijden 10 punten behaald door middel van overwinningen op Papendrecht, Nieuwenhoorn en gelijke spelen tegen Nieuw-Lekkerland, Unitas, Almkerk en RVVH. Oranje Wit en NSVV namen de drie punten mee naar huis.
In de laatste gespeelde wedstrijd werd met 2-1 verloren bij Nieuw-Lekkerland. Inmiddels is de trainer ontslagen en op interim basis staat nu Omar Khan (ex Spartaan’20) voor de groep. Die dus afgelopen zaterdag zijn eerste wedstrijd verloor. Wel ontbraken in die wedstrijd 7 selectiespelers.
Aanvaller Jayson Vermeulen is teamtopscorer met 11 goals.
* De heenwedstrijd:
Op 1 november 2025 eindigde de heenwedstrijd in een 4-3 overwinning voor IFC. Mitchell Ott en Robin van der Sman brachten IFC op een voorsprong, maar door goals van Marijn Langhorst en Vermeulen kwam Nieuwerkerk op een 2-3 voorsprong. Jeremy Stork en opnieuw Ott gaven IFC echter alsnog de overwinning.
* De Wedstrijd:
Zal IFC nu ook een positief resultaat in een uitwedstrijd boeken en zodoende tenminste zijn derde plaats handhaven?
De thuisploeg zal ook voor een driepunter willen gaan om weg te komen van de directe degradatieplaats.
Het belooft dan ook een spannend duel te worden.
De wedstrijd op Sportpark Dorrestein 2 te 2912 TL Nieuwerkerk aan den IJssel start zaterdag 21 maart om 14.15 uur met een neutraal trio onder leiding van scheidsrechter C. Van Elswijk.
Tekst: Cees van Heeren
