Algemene Ledenvergadering 2025 – Update

Op maandag 10 november 2025 19:30 uur houden we de Algemene Ledenvergadering. Een formele vergadering waarin het bestuur verantwoording aflegt aan de leden van onze voetbalvereniging.

Traditioneel is het aantal leden dat komt gering. En dat is jammer want het is de avond om kennis te nemen van de financiële cijfers, te kijken hoe we het als voetbalclub doen, hoe we tegen de toekomst van de voetbalclub aankijken en hoe we zaken die leven kunnen oppakken en verbeteren. Het moment waarop je zaken met het bestuur kunt delen!

Daarom roep ik alle leden op om te komen. Niet voor ons, maar voor jezelf en iedereen die IFC een warm hart toedraagt.

Je kunt vanaf 3 november de stukken opvragen via e-mail. Naar dit adres kun je ook de vragen stellen die je op de ALV beantwoord wil hebben, bij voorkeur voor 3 november 2025. Het is uiteraard mogelijk om tijdens de ALV vragen te stellen, we kunnen echter niet garanderen dat we dan meteen antwoord kunnen geven.

Agenda:

Wat mij betreft is de agenda:

1. Opening en korte terugblik seizoen 2024-2025
2. Verslag ALV 2024 vaststellen
3. Bestuurszaken:
– Benoemen van Lennart Bosschaart tot bestuurslid met aandachtsvelden vrijwilligers/horeca/sponsoring
– Annonce van Jacques m.b.t. procedure rond toekomstige opvolging
4. Financieel verslag seizoen 2024-2025
5. Ingekomen vragen
6. Sluiting

Namens het bestuur,
Jacques Grossouw
Secretaris vv IFC